Poznaj kadrę MathSnowCamp

Nasza kadra niemożliwe załatwia od ręki, a cuda zajmują im tylko chwilę więcej

Matematyka: Krzysztof Cywiński

Krzysztof Cywiński to człowiek legenda: nie tylko w Zabrzu czy Gliwicach, gdzie pracuje na co dzień. Znany jest z tego, że potrafi nauczyć szkolnej matematyki właściwie każdego: po ratunek w nauce tego przedmiotu zjeżdża się do niego młodzież z całej Polski. Niezwykła atmosfera panująca na jego zajęciach, jak również zrozumiały dla każdego sposób jej objaśniania dają w efekcie rezultaty niezwykłe: młodzi ludzie nie tylko wyzbywają się lęku, ale z przyjemnością zaczynają rozwiązywać, zadania, o których myśleli, że nigdy nie będą w stanie ich zrozumieć.

Snowboard: Dorian Burczyk

Zawodnik Freestyle Snowboard

Instruktor KiteSurfingu

Ratownik WOPR

Instruktor Snowboard Podstawa/Freestyle

Wychowawca wypoczynku

Zajmuję się snowboardem, z pasji, poświęcając temu całe swoje życie. Częste wyjazdy i zdobywanie wiedzy pozaszkolnej utrudniało mi bycie piątkowym uczniem, a nawet bycie tylko przeciętnym uczniem. Przygotowanie do matury było dla mnie ogromnym wyzwaniem, a sama matma hardkorem na maksa. Właściwie to już się prawie poddałem, na moje szczęście rodzice nie chcieli się poddać. Znaleźli mi Pana Krzysztofa, a teraz mogę się wam zrewanżować i zorganizować pobyt z moją pasją i jego pasją: ten facet chyba nawet mojego psa przygotowałby do matury z matmy.

Wiem sam po sobie, że nawet jeśli mówimy wszystkim, że nie przejmujemy się szkołą, a sami sobie powtarzamy, że nam to zwisa, to ona i tak jest gdzieś z tyłu głowy i nie pozwala skupić się na priorytetach w danym momencie, co bardzo, bardzo utrudnia nam progresować w naszych pasjach:

CZYSTY UMYSŁ TO PODSTAWA